slovensky | english

O firme

Spoločnosť LUMARKT vznikla v roku 1991 so sídlom v Košiciach. Košice ako metropola východného Slovenska majú výhodnú obchodnú polohu v rámci regiónu strednej a východnej Európy. Zakladateľom a jediným majiteľom je pán Daniel Lučkanič. Zameriavame sa na import, export a distribúciu konzervovaných potravín, vína a brandy.

Naša spoločnosť dováža predovšetkým konzervované potraviny a to ryby, ovocie, zeleninu, olivy a olivový olej, mäso, cestoviny, víno i brandy. Ponúkame viac ako 300 druhov kvalitných tovarov dovezených z Európy, Ázie, Južnej Ameriky a Afriky.

Disponujeme skladovým areálom s rozlohou približne 2 ha. Distribúciu zabezpečujeme spôsobom, ktorý nám umožňuje dodať tovar do 48 hodín od prijatia objednávky.

 

  

Našimi dlhoročnými odberateľmi sú COOP Jednota, Metro, Tesco, Labaš, CBA, Carrefour, Billa, Ahold, Sodexo a mnohí ďalší. Dodávame aj výrobky v gastro baleniach pre lahôdkarskú výrobu, bagetérie, reštaurácie, a taktiež zabezpečujeme suroviny pre potravinársku výrobu.

 

CERTIFIKÁTY A OCENENIA

IFS Certifikácia

 

 

Od roku 2008 každoročne vykonávame IFS certifikáciu (International Food Standard), ktorá zabezpečuje kontrolu bezpečnosti a kvality potravín.

Certifikát SLOVAK GOLD

Naše výrobky sú označované týmto uznávaným symbolom kvality už niekoľko rokov. Aktuálne sú to: tuniak, tuniakove šaláty a sardinky od spoločnosti CONSERVAS GARAVILLA, S.A..

 

  

GRAN PRIX Slovak Gold

Sme držiteľmi najprestížnejšieho ocenenia kvality produktu na Slovensku. Spomedzi všetkých Certifikátov Slovak Gold Prezídium Nadácie vybralo náš produkt, ktorý získal Veľkú cenu - sardinky v rastlinnom oleji, paradajkovej a pikantnej omáčke značky ISABEL.

 

Čestné uznanie SOPK
Slovenská obchodná a priemyselná komora nám udelila dve „Čestné uznania“. Prvé je ocenením  za zásluhy o rozvoj slovenskej ekonomiky a podnikania a druhé ocenenie sme získali za dodržiavanie etických princípov v podnikaní, čím sme si zvýšili dôveryhodnosť nielen u doterajších, ale aj u budúcich obchodných partnerov, spotrebiteľov a zákazníkov.


VÍZIA SPOLOČNOSTI

Víziou spoločnosti LUMARKT je neustále zvyšovanie podielu na trhu s konzervovanými potravinami na Slovensku i v zahraničí. Udržiavať dobré vzťahy s obchodnými partnermi a zabezpečiť trvalé zvyšovanie spokojnosti zákazníkov s dôrazom na kvalitu našich výrobkov. V budúcnosti plánujeme doplniť náš sortiment o výrobky nepotravinovej povahy (non-food) a zamerať sa na sprostredkovanie rôznych obchodných aktivít.

GDPR

Memorandum o ochrane súkromia a spracovania osobných údajov